Główna treść strony Aktualności 2018

Weekendowe zmagania UKS Kucyk

Podczas minionego weekendu zawodnicy UKS KUCYK SEROCK startowali w dwóch cyklach zawodów w skokach przez przeszkody w Klubie Sportowym Poczernin. Pierwszego dnia zawodów w sobotę nasi jeźdźcy startowali w Jeździeckiej Lidze Mazowsza. Na dobry początek w konkursie zwykłym o wysokości przeszkód do 50cm bezbłędne przejazdy zaliczyli Julian Rejman na Milano i Justyna Nagorka na Gizeli zajmując pierwsze miejsce w konkursie. W następnym konkursie zwykłym o wysokości przeszkód do 60 cm mieliśmy bezbłędny przejazd Justyny Nagorki na Gizeli i wyjazd do dekoracji zwycięzców. Kolejny konkurs zwykły o wysokości przeszkód do 70 cm zakończył się bezbłędnym przejazdem Juliana Rejmana na Milano który zajął pierwsze miejsce w konkursie. W sobotę dwie pary jeźdźców Julian Rejman na Milano i Justyna Nagorka na Gizeli zdobyły razem 24 pkt do klasyfikacji generalnej Jeździeckiej Ligi Mazowsza dla Uks Kucyk Serock To był dla nas bardzo udany dzień! W niedziele Startowaliśmy w zawodach Letniego Pucharu Poczernina. W konkursie zwykłym o wysokości przeszkód do 60 cm Jan Oleksyn na Gizeli po bezbłędnym przejeździe zajął 10 miejsce a Justyna Nagorka na Grappie również po bezbłędnym przejeździe uplasowała się na 11 pozycji.