Główna treść strony Aktualności 2019

Relacja z Turnieju "6" Piłkarskich w Jadwisinie

Dnia 12.05.2019 r. ( niedziela ) o godzinie 14:00 odbył się turniej piłki nożnej "6" w Jadwisinie.

Zawody były zorganizowane w ramach obchodów święta patrona Miasta Serock św. Wojciecha.

Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn m.in. z Jadwisina, Pobyłkowa, Pokrzywnicy i Serocka.

System rozgrywek polegał na dwóch grupach po cztery zespoły w każdej. Mecze w grupach zostały rozegrane systemem każdy z każdym następnie najlepsze dwa zespoły z grup były premiowane awansem do dalszej rundy rozgrywek. Kolejnym etapem były półfinały, mecz o trzecie miejsce i finał. Najlepszą drużyną została drużyna " Czesławy" z Jadwisina, drugie miejsce zajęła drużyna "Rossoneri" w skład której wchodzili również zawodnicy KS Sokół Serock. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z Pobyłkowa.

Turniej był rozgrywany na dwóch boiskach. Do każdego boiska był przypisany sędzia.

Na koniec turnieju najlepsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz drobne upominki. Zostały również przyznane nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza oraz króla strzelców.

Na koniec turnieju zostało rozpalone ognisko dla zawodników biorących udział w turnieju.