TRENER               Anna NAGÓRKA

STATUS                UKS Kucyk Serock

MIEJSCE             

Karolino to niewielka wieś w okolicy Serocka (30 km od Warszawy) położona w cichej okolicy w  sąsiedztwie  łąk  i lasów. Przepiękne i bezpieczne tereny do wycieczek i turystyki konnej. Kameralny, mały ośrodek do nauki jazdy konnej mieści się z daleka od głównej drogi, tuż za progiem jest bezpośredni bezpieczny wyjazd w tereny jeździeckie. Stajnia, padok, miejsce do relaksu (ognisko, grill, trampolina) i miejsce zakwaterowania są położone na jednej ogrodzonej i zabezpieczonej posesji. W niedalekiej okolicy (3-5 km) znajdują się piękne tereny Zalewu Zegrzyńskiegoi rzeki Narew.

 

ZAPISY NA ZAJĘCIA BEZPOŚREDNIO U INSTRUKTORA
Tel.: +48 608 077 817 lub  e-mail: ania@podrozbrykanymkucykiem.pl

 

Sekcja Jeździecka powadzona jest przez UKS Kucyk Serock w Stajni Pod Rozbrykanym Kucykiem będącą przydomową, kameralną stajnią i szkółką jazdy konnej, w której znajduje się pięć koni – maleńki kucyk szetlandzki, dwa przepiękne kuce felińskie, koń arabski z temperamentem i duży koń małopolski.

 

Pomysł prowadzenia stajni powstał gdy – mając jednego gorącokrwistego konia arabskiego na własne potrzeby – Właściciele zdali sobie sprawę, że brakuje im koni na wspólne wycieczki, podczas których pozostali uczestnicy wypraw poruszali się rowerami. Postanowili więc powiększyć swoje stado, aby wszyscy – zarówno dzieci, jak dorośli – mogli cieszyć się przygodą z końmi.

 

Teraz wspólnie chcemy zarazić naszą pasją ludzi, którzy lubią konie i chcą z nimi wspólnie przeżywać wspaniałe przygody.

 

Podczas kilkuletniej pracy z dziećmi, zauważyliśmy dużą potrzebę rywalizacji wśród uczniów, więc zaczęliśmy organizować wewnętrzne zawody, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Odpowiadając na potrzeby naszych jeźdźców i ich rodziców rozpoczęliśmy starty w zawodach towarzyskich odnosząc w nich pierwsze sukcesy. Zmotywowani pierwszymi sukcesami kontynuujemy prace aby osiągać coraz lepsze wyniki. Jednocześnie grupa chętnych i przygotowanych dzieci do startów w zawodach towarzyskich stale rośnie.

 

Szkółkę prowadzi Ania, profesjonalny instruktor jazdy konnej. Ania pracuje z końmi od jedenastego roku życia, doświadczenie zdobywała w wielu stadninach, prowadząc jazdy z różnymi końmi.

 

 

 

  • jeź
  • jeź
  • jeź
  • jeź
  • jeź
  • jeź
  • jeź
  • jeź
  • jeź
Powrót do topu strony